Košík
Close Alternative

story of a dress

- proplujte dny v těch nejpohodlnějších šatech -

Mělo to být všechno jinak. Jako všechno tento rok.
Měly být dřív, měly být na krásných matkách ne/matkách, těhotných i netěhotných; zkrátka na messy hair mamas gangu.
Plán byl, realita ne. :) Už podruhé tento rok, lockdown. Omezení? Změna? Určitě.

Asi to tak mělo být. Asi se to všechno mělo letos zpomalit a jít k úplné podstatě věci.
Tak se z šatů na babí léto staly šaty na domácí lounge. Šaty, které si obléknete, když už tepláků a legínů máte dost. Šaty, které neubírají nic na pohodlí, ale budete se v nich cítit zase trošku důstojněji a svobodně. Protože můžete.

Můžete si je obléct i na doma. Zahalit se do 3 metrů mušelínu a dál proplouvat dny.  
A těšit se. Těšit se na jaro, až tyhle šaty vynesete ke keckám a v létě k sandálkům. Těšit se z toho, že více než kdy před tím jste koupili méně, ale lépe. Že variabilita kusu, do kterého teď investujete je nekonečná.  Že se nemusí žehlit, že jsou měkké a lehké a nenuceně ženské

Takhle je nosím já. Doma. Teď. Realita instagramu. To jsme my. Jsme tu spolu a je nám hezky. Proto tyhle fotky tady a teď u nás doma. Žádná kampaň ani lokace ani modelky.  Takhle to je a nic víc a nic míň. Plus nesrovnatelně větší bordel když se nefotíme.

Jako všechny ostatní wild moon produkty i tyhle šaty vznikly z mojí idei pohodlí, snad je ta vaše té mé podobná. Oversize styl, spuštěná ramena i pas, uvolněný look a samořejmě kapsy na ty malé dětské drobnosti co sbírám stále ze země. 

Tak to jsou ony, šaty Tess. Dřív jsem psala, že všechny mnou navržené produkty dostávají jména co neprošla finálním výběrem pro naše děti...Ruby, Mylo, Luna, Ayna, Mila....Až na Nomada, ten vznikl z touhy v prvním lockdownu někam nutně vycestovat....
Tohle je Tess. Není to další naše plánované jméno, je to zkratka mého jména, když jsem žila v Budapešti. Je to moje druhé já. Jako tyhle šaty.

Snad se v nich najdete i vy. Na gauči, na hřišti, na besídce, v kavárně, v home officu. Dejte mi vědět...Mávám z našeho domácího lounge.

love, Tereza / teda Tess :)