"For wild babies & messy hair mamas"

Founder image

objevujeme

pro vás. a vaše mini. v malých objemech zato v častých obměnách. life must be fun:)jsme lifestyle koncept, který přináší neotřelé značky, které jsou specifické nejen svým lookem, který by měl zapadnout do vašeho stávajícího způsobu života; ale zejména svým přístupem k udržitelnosti. produkty vyrobené s čistým svědomím, z udržitelných materiálů a dbající na fair výrobní podmínky.

niche essentials

věříme, že si vystačíte s málem. kvalitním málem. Protože méně je opravdu méně a essentials které pro vás nacházíme, svou unikátností uspokojí všechny, co hledají krásno v každodennosti. co se chtějí obklopit věcmi, co mají smysl a znát jejich původ, chtějí kupovat méně ale lépe.


Product image
Founder image

pro divoké děti a rozcuchané matky

jednu věc na více způsobů. jednu lásku na dlouho. svetr, co najde ve skříni ještě vaše dcera. nenucenost, nadčasovost a lehkost bytí. v mateřství i mimo něj. z postele rovnou na hřiště a v pyžamu rovnou pro bagetu. to chci. to chci pro každou jednu z vás - univerzální kus, který využijete na více způsobů a budete každý jednotlivý kus milovat. chcete se cítit žensky, pohodlně, cool. proto děláme i naše capsule kolekce. v limitovaném množství, lokálně. to jsme my, wild moon, Tereza a moje pravá a levá ruka T+Z 

welcome to our gang, you can play with us