second moon

Second love, second home - prodlužte životní cyklus produktů z wild moon :)

 

Jak výkup funguje?

Věříme, že zboží z našich regálů má udržitelnou hodnotu a jeho život nekončí nošením jednoho miminka nebo dítěte. Přijímáme odpovědnost za prodej nového zboží a rádi bychom mu našli druhý domov, pokud vám už neslouží nebo vypršela jeho lhůta ve skříních vašich dětí. Máte doma takový kousek? Neváhejte nás kontaktovat.

Jaké zboží vykupujeme?

Nabízený produkt by neměl být nijak mechanicky poškozen, je vypraný a beze skvrn dle instrukcí péče o produkt. Zároveň vykupujeme pouze aktuální sezónní kusy. Přijímáme jen zboží, které si předem odsouhlasíme a bohužel nepřijímáme vše z nabízených produktů. (nevykupujeme boty ani spodní prádlo). 

Bez předešlého schválení nám prosím zboží nezasílejte, ani nenoste na prodejnu.

Jaké značky vykupujeme?

A baby brand, Alwero, Arcaa, Atelier des Femmes, Babybounce, ByBillie, Daily Brat, Engel, Embassy of Bricks & Logs, Fabelab, HAPS Nordic, HIBOU, Hvid, Kids of April, Konges Sjoeld, Korean, Le Bonnet, LeBonShoppe, Leoleo, Midnatt, Mille baby, Monkind, New Kids in the Hood, OYOY, Olliella, Raie Eyewear, Revisited, Silly Silas, Studio Romeo, Tiny Trouve, Tonga, Wellington Factory, studio NOOS, the bodysuit of Barcelona, toast swim, wildmoon, womom a další.

Podmínkou je pouze značka, zboží nemuselo být zakoupeno na wildmoon.cz.

Jak vám zboží zaplatíme?

Na základě fotografií a e-mailové komunikace stanovíme výkupní cenu. Ta odpovídá 15-35% z původní prodejní částky, podle stavu produktu. Finální částka za vaše zboží je vyplacena formou kreditu na nákup na wildmoon.cz. Kredit lze využít jen na vaše online objednávky, nikoliv fyzicky na prodejně v Shop Up Stories.

Jak se k nám vaše zboží dostane?

Zašlete nám emailem seznam zboží k prodeji a přiložte fotky zboží. Po vyhodnocení vám odešleme výkupní formulář s navrhovanou cenou a kód pro zásilkovnu, skrze kterou nám zboží můžete bezplatně zaslat pokud s cenou souhlasíte. Do balíčku vložte vyplněný a podepsaný výkupní formulář. Nebo můžete přinést fyzicky na prodejnu shop up stories. Po obdržení a kontrole zboží vám zašleme elektronicky unikátní kód kreditu pro další nákup na wildmoon.cz  

Kontakt pro zaslání a konzultaci výkupu zboží: 

email: sales@wildmoon.cz 

telefon: +420 773 007 096

 

Nakupovat produkty second moon můžete zde