vrácení & reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ: 

Nevyhovuje vám doručené zboží nebo vám prostě nesedla velikost?
Využijte možnost vrácení zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od dodání zboží. Podmínkou je nenošené, nepoškozené zboží s původními etiketami a obalem.

 

Jak můžete zboží vrátit?

1. Přihlaste se do svého wildmoon účtu, kde vyberete objednávku a zboží, které chcete vrátit.

2. My vám vrácení před odesláním obratem potvrdíme emailem.

3. Zboží zabalte a odneste do jakéhokoliv podacího místa Zásilkovny, kde nadiktujete kód pro vrácení 96231648. Obsluha vytiskne štítek a předá vám potvrzení o převzetí zásilky. Cena za tuto službu je 59 CZK a odečteme vám ji z refundované částky. 
Zboží můžete vrátit také zdarma na naši kamennou pobočku v Shop Up Stories (Římská 35, 120 00, Praha 2), kde ho stačí předat obsluze.

4. Částka za vrácené zboží vám bude refundována stejnou platební metodou, kterou jsme od vás přijali platbu, a to do 7 dnů od obdržení zboží na náš sklad / obchod. Zboží se nám obvykle vrací za 5 pracovních dní. Pokud to trvá déle, ozvěte se a problém společně vyřešíme. 

 

 

REKLAMACE ZBOŽÍ: 

Může se stát, že má zboží výrobní vadu a je třeba jej reklamovat. Pro co nejjednodušší a nejrychlejší vyřízení doporučujeme následující postup.
Zvažte, jestli je reklamace oprávněná a případně nám pošlete fotografie vady na hello@wildmoon.cz k posouzení.

 

Jak můžete zboží reklamovat?

1. Přihlaste se do svého wildmoon účtu, kde vyberete objednávku a zboží, které chcete reklamovat.

2. My vám vrácení před odesláním obratem potvrdíme emailem.

3. Zboží zabalte a odneste do jakéhokoliv podacího místa Zásilkovny, kde nadiktujete kód pro vrácení 96231648. Obsluha vytiskne štítek a předá vám potvrzení o převzetí zásilky.
Zboží můžete vrátit i na naši kamennou pobočku v Shop Up Stories (Římská 35, 120 00, Praha 2), kde ho stačí předat obsluze.

4. Budeme vás kontaktovat ohledně řešení reklamace do 7 dnů od obdržení zboží na náš sklad / obchod. Reklamace je detailně popsaná a řídí se Obchodními podmínkami.

 

V případě doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.