for wild
babies &
messy hair
mamas

objevujeme

pro vás. a vaše mini. v malých objemech zato v častých obměnách. Life must be fun:)jsme lifestyle koncept, který přináší neotřelé značky, které jsou specifické nejen svým lookem, který by měl zapadnout do vašeho stávajícího způsobu života; ale zejména svým přístupem k udržitelnosti. Produkty vyrobené s čistým svědomím, z udržitelných materiálů a dbající na fair výrobní podmínky.

niche essentials

Věříme, že si vystačíte s málem. Kvalitním málem. Protože méně je opravdu méně a essentials které pro vás nacházíme, svou unikátností uspokojí všechny, co hledají krásno v každodennosti. Co se chtějí obklopit věcmi, co mají smysl a znát jejich původ, chtějí kupovat méně ale lépe.

pro divoké
děti & roz-
cuchané
matky

pro
divoké
děti &
rozcu-
chané
matky

jednu věc
na více způsobů

Jednu lásku na dlouho. Svetr, co najde ve skříni ještě vaše dcera. Nenucenost, nadčasovost a lehkost bytí. v mateřství i mimo něj. Z postele rovnou na hřiště a v pyžamu rovnou pro bagetu. To chci. To chci pro každou jednu z vás - univerzální kus, který využijete na více způsobů a budete každý jednotlivý kus milovat. Chcete se cítit žensky, pohodlně, cool. Proto děláme i naše capsule kolekce. v limitovaném množství, lokálně. To jsme my, wild moon, Tereza a moje pravá a levá ruka T+Z