Košík
Close Alternative
Doprava ZDARMA v ČR nad 1500 czk / SR nad 2000 CZK (Zásilkovna) Doprava ZDARMA v ČR nad 1500 czk / SR nad 2000 CZK (Zásilkovna)

"For wild babies & messy hair mamas"

Founder image

wild moon se zrodil...

...když jsme zjistili, že čekáme Maxe. Byla jsem doslova frustrovaná množstvím barevných věcí určených dětem a děsila se, jak všechny tyhle pro mě až nelíbivé věci mají zapadnout do našeho domova.

Chtěla jsem vše udržet v minimalistickém duchu, přirozeně poskládané dohromady, z přírodních materiálů a v bohémském stylu, jako doplněk k tomu, co už jsme doma měli.

náš příběh...

Pořídili jsme tedy slaměné koše na hračky, kilim koberec, lněné povlečení do postýlky a když se max narodil, zabalili jsme ho do klasického tureckého peshtemalu, toho, co máme v koupelně plno, místo klasických ručníků. turecký peshtemal byl vlastně první produkt, který stal u zrodu myšlenky pro wild moon.

Product image
Founder image

naše mise...

Věříme, že existuje více rodičů jako my, těch co se chtějí obklopit podobnými věcmi, těch kteří chtějí konzumovat méně a smysluplně a když něco pořizují, chtějí to uplatnit více způsoby, nejen v dětském pokoji.

Samozřejmě jsem si nemohla pomoci a musela přihodit pár věcí pro mámy, protože ty se musejí cítit skvěle, aby vypadaly skvěle - pohodlně, přirozeně a cool i když zrovna loví děti někde po stromech.