FOR
MODERN
MOTHER-
HOOD

objevujeme

pro vás. a vaše mini. v malých objemech zato v častých obměnách. Life must be fun:) jsme lifestyle koncept, který přináší unikátní značky, které jsou specifické nejen svým lookem, který by měl zapadnout do vašeho stávajícího způsobu života; ale zejména svým přístupem k udržitelnosti. Produkty vyrobené z udržitelných materiálů a dbající na fair výrobní podmínky. Vy už se jen bavte.

niche essentials

Věříme, že si vystačíte s málem. Kvalitním málem. Protože méně je opravdu méně a essentials které pro vás nacházíme, svou unikátností uspokojí všechny, co hledají krásno v každodennosti. Co se chtějí obklopit věcmi, co mají smysl a znát jejich původ, chtějí kupovat méně ale lépe.

unique
brands
in limited
editions

unique
brands
in limited
editions

jednu věc na více způsobů

Jednu lásku na dlouho. Svetr, co najde ve skříni ještě vaše dcera. Nenucenost, nadčasovost a lehkost bytí. v mateřství i mimo něj. Z postele rovnou na hřiště a v pyžamu rovnou pro bagetu. To chci. To chci pro každou jednu z vás - univerzální kus, který využijete na více způsobů a budete každý jednotlivý kus milovat. Chcete se cítit žensky, pohodlně, cool. Proto děláme i naše capsule kolekce. v limitovaném množství, lokálně. To jsme my, wild moon.